Září 2011

Super weekend in front of me

30. září 2011 v 20:24 | Cher |  Z mého života
Pátek, pátek, konečně pátek :)))
jinak krásný večer přeju. Jestli jsem byla včera nějak unavená, co je to oproti dnešku :D bolí mě snad celé tělo. Zase jsem byla s kámoškou venku. Zítra bych chtěla jet do města, prostě si jen tak užívat a podívat se po nějakém oblečení, i když momentálně si nic koupit nemůžu, protože jsem totálně švorc a milovaní rodičemi mi nedají, pořád se jen ohánijou slovy jako "Myslíš že ty peníze seru?" :D takže si musím počkat ještě měsíc do mých narozenin :))) Jídelníček - no nevim nevim jestli se mi sním chce chlubit, celý den to bylo fajn, až k večeři jsem si dala suchý loupák. Ale úspešně jsem odolala ovocným knedlíkům s mákem :)))
Jinak pátek večer a já zase doma. Jak jinak žee. Takže pádím k televizi čouhat na nějakou komedii, romantiku či co :D

Thou shalt be perfect!

29. září 2011 v 19:14 | Cher |  Z mého života
Úúú slečny, momentálně jsem úplně skvěle naladěná :))) je mi jedno, že mám před sebou fůru učení.
Momentáně si pouštím svoje oblíbené písničky a představuju si sebe. Sebe - krásnou,štíhlou, dlouhovlasou slečnu a krásným zpevněným tělem :))) aj aj aj. Já věřím že jednou taková budu. Jdu si za svým cílem :)))))
Což znamená, žádné ovocné knedlíčky s mákem zítra k obědu :D nenene :). Já už budu dodržovat svá pravidla :). A svámi to zvládnu. My všechny to zvládneme! Zvládneme a budeme krásné a štíhlé :))) a kluci si pěkne ukroutí krky až s za náma budou otáčet :D
Miluju tuhle písničku :)))

That would finally fall?

28. září 2011 v 19:17 | Cher |  Z mého života
Krásný středeční večer přeju :))). Momentálně toho mám nějak moc, ráno jsem vstala a den strávila u televize, svátek - znáte to :D takže i jídelníček byl celkem naprd, i když nejhorší nebyl. Teď jsem se byla na chvilku projít, že by už byl konečně podzim ?:))) miluju, když jsou listy zbarvené do těch nejrůznějších barev, miluju, když vidím na obloze létat draky, miluju ten nádherný podzimní západ slunce. Miluju, když ve škaredém počasí sedím za oknem a popíjím čaj. Prostě miluju tu správnou podzimní atmosféru :))).
Jinak zítra jdu konečně po dlouhé době do školy. Jak mě se nechce :D nějak jsem zlenivěla :D takže teď dopisuju sešity a doučuju se. Nádherný večer. Ještě že se jde do školy jen dva dny a pak zase víkend, i když já mám co mluvit že :D No takže já se jdu vzdělávat :D. Mějte se :))))

Jo a promiňte, že k vám vůbec nechodím, ale nějak není čas. Napravím to, slibuju :)))

I will not give up

27. září 2011 v 9:30 | Cher |  Z mého života
Slečny, děkuju za vše včerejší komentáře :)))) jen díky vám se nevzdám!
Večer jsem si napsala pár pravidel, které chci dodržet, ale bužel zatim nevím jak to udělám s mamkou. Asi budu muset nejspíš snášet ty její keci a naučit se to nějak ignorovat, abych se kvůli ní pořád nestresovala.
Taky se chci odnaučit jíst bebe sušunky, protože mají vážně hodně sacharidů. Což pro mě bude problém, protože je miluju :D taky potřebuju nějak pomoct s večeří . . obvykle jím na večer pečivo, ale chtěla bych to změnit. To taky není nejlepší pečivo na večer. Neporadili by jste mě prosím s večeří? :))). Měla by být dietní, ale zároveň potřebuju, aby to vypadalo, že to člověka zasytí, jinak mě mamka bude dusit :/. Taky chci více cvičit, což bude taky dost těžký, protože jsem lenoch :D ale už musím! Sedět doma na zadku umí každej ne ? :D těch pravidel je víc, mám je všechny napsaný v mobilu :D některý jsou vážně nepodstatný, ale semka jsem napsala podle mě ty nejdůležitější :))) však já ještě na něco příjdu :D jo a dneska už píšu jídelák, po dlouhé době :) akorát nevím co budu mít k obědu, musím něco vymyslet ;D a ještě jednou děkuju ♥

I'm on the bottom

26. září 2011 v 18:40 | Cher |  Z mého života
Jsem na dně. Úplně ..
Lépe řečeno, z mamky jsem úplně na dně.Dneska mě zase seřvala. Pořád mi nadává ať jím. Musela jsem snít chleba s máslem, to ještě není tak strašný. Jenže ona do mě chce rvát další jídlo! Prý jeden chleba k večeři člověku nemůže stačit! Copak se úplně zbláznila ?! Je mi hrozně, brečím tu, protože ona mě úplně stresuje. Místo aby mě podporovala, jen mě shazuje na zem. Dělá mi scény. Menstruaci jsem měla naposledny v červnu. Taky to k tomu přispívá. "Kdybys normálně žrala, tak ty měsíčky máš! Jsi úplně blbá!". Prosím už ne. Prosím. Já to nevydržím. Navíc to řekla i babičce takže na mě křičí obě. Je to strašný! Prosím prosím prosím prosím prosím prosím už mě nechte být . . . Chci odsud pryč okamžitě!. Někam, kde bych mohla všechny problémy hodit za hlavu, kde bych si jen užívala a dělala bych si co chtěla. Protože to tady nenávidím! Nenávidím ty její řeči o anorexii, jídle, hubnutí, váze . . Chápu, že má o mě strach, ale tohle už přehání!
Nejradši bych se teď rozvalila u televize a dala si celou čokoládu, pizzu nebo prostě všechno co bych našla doma a už nikdy nevyšla ven na ulici.
Ale ještě že jste tady vy. Protože bez vás bych to nedala ♥ Porotože jedině vy mě držíte nad vodou :))))

It would take a supply of handkerchiefs

26. září 2011 v 10:58 | Cher |  Z mého života
Kýchám, smrkám, kašlu, kýchám smrkám, kašlu . .

Zdravím slečny :))) rýma mě dusí pořád. Navíc mám teď hrozně dopisování a doučování, takže jsem vážně nadšená no. Ještě že je ve středu volno :))). Jinak jsem naštvaná. Váha mi ráno ukázala 65,5kg. Místo aby klesala, tak se pomalu přibližuje k 66. Áchjo. Přiznávám se, že jsem o víkendu nejedla hezky. V sobotu večer to byla pizza (sakra), a včera večer hollandia a 1/2 kaiserky, což podle mě není tak strašný. Ale možná je to tím obědem, který vařila mamka a který plaval snad v tuně oleji. Brr.
Ale už je pondělí, takže se do toho pořádně opřu a dneska si po dlouhé době zacvičím :))) zaregistrovala jsem se na kaloricketabulky.cz takže jup jup jdeme počítat kalorie! :))) v sobotu se chci zvážit a chci vidět zase tu krásnou rovnou 65 :))) Takže huráá do dalšího týdne! :)))))

Grandmother's useful crap

24. září 2011 v 20:37 | Cher |  Z mého života
Ta fotka :))) chci tam okamžitě teď hned a urychleně. Chci pryč od všech problémů, každodenních povinností, učení a školy. Chci se rozvalit na pláži u moře a popíjet koktejl a užívat si :))))

Jinak zdravím slečny :))) Víkend je totálně na prd. Rýmu mám pořád, snad ještě horší než včera ale tak jsem dneska večer na chvilku vylezla ven se psem. Stavila jsem se cestou u babičky a hádejte co mi řekla "Tak co, už jíš ? Asi jo, začínáš se spravovat!" Ooo jak milé. To mě fakt potěšilo :((. Ale hlavně mě to nakoplo. Protože tohle už nechci slyšet! A nebudu! V tu chvíli se mi chtělo snad brečet, protože od babičky je to nejhorší. Ještě než jsem zhubla mi říkávala jaká jsem silná a pořádná ženská :/. Ne! Já nechci být silná a pořádná ženská! Já chci být štíhlá a dokonalá. A taky že budu :))). A dnešní jídelníček je zářným příkladem jaký by neměl být. Ano ano přiznávám se - večeřela jsem pizzu, kterou jsem dělala. A mamka do mě teď chtěla rvát další jídlo. Ježíš, du radši chrnět, než se do mě pokusí narvat celou ledničku. Dobrou kočky :)))


It's a beautiful day and I'll be home

23. září 2011 v 9:33 | Cher |  Z mého života

Krásný pátek přeju :)))

tak jsem ještě dneska zůstala doma. A ne neulívám se! :D. Je mě hůř než včera. To bude zase víkend v háji, protože budu dopisovat sešity ://. Navíc už mě to doma nebaví, podívala jsem se snad na všehny filmy:D ale už chci konečně ven! Dneska je po dlouhé době nádherný počasí a já budu sedět doma. Jsem vážně nadšená. Jo a váha mi ráno ukázala 64,9 kg. Takže to pomaloučku klesá dolů. Lepší něco než nic :))) už bych si potřebovala pořádně zacvičit. No nic, já se jdu pokusit vykulírovat :D užíjte si víkend !:)))
Jo a poslechněte si tuhle písničku :))) je naprosto úžasná, pořád si ji pouštím. Navíc Alesix Jordan má úžasnou postavu, hlas a vlasy :D :)

Moje fotky - Srpen 2011

21. září 2011 v 19:04 | Cher |  Když fotím
Dávám sem moje dvě fotky v plavkách (jsou skoro stejné :D) z letošní dovolené z Chorvatska. No hrůůza. Takže se vyfotím pěkně příští léto a jó to teprve bude pohled :)))

Sore throat and runny nose

20. září 2011 v 20:56 | Cher |  Z mého života

Krásný večer kočky :))

Dnešek byl vážně náročný. Mám pocit, že jsme ve škole psali snad ze všech předmětů, které jsme měli :/. Uuf. Ti učitelé si nedají pokoj :D. Jinak teď si jdu udělat teplý čaj a vlezu si do postele, protože je mi hrozně. Už od ráda mě bolí v krku a mám rýmu. Navíc jsem po dnešku hrozně unavená. Nevím jestli půjdu zítra do školy, to se uvidí ráno, jak mě bude. Ale zrovna zítra je škola celkem fajn, protože nám odpadají dvě poslední hodiny. Jinak dneska jsem nenapsala jídelák. Všechno de fajn až do oběda a pak příjdu ze školy a mám děsný chutě ://. Nejradši bych si nafackovala! Nepoučitelná! Zítra už to bude lepší, slibuju :)))) Přeju dobrou noc berušky ♥