Listopad 2011

Great return with determination

30. listopadu 2011 v 20:57 | Cher |  Z mého života
Přeju krásný středeční večer :)))
slečny, vím že jsem psala už velký návrat před třemi dny nebo tak .. vím vím, chtěla jsem napsat jídelníček, ale rozhodla jsem se, že se sem oficiálně vrátím přesně 1.prosince. Končí listopad začíná prosinec. Nová etapa. Moje poslední šance dotáhnout to do svého cíle :). A tentokrát to spolu dotáhneme kočky! :))) Od zítra budu mít přesně 24.dní, abych do Štědrého dne dala 63, či lépe 62 kilo :). Musím se prostě snažit. Napsala jsem si zítřejší jídelníček, teď ho jen dodržet a budu šťastná. Teď se do toho pořádně opřu! Nechci být tlustá, chci být krásně štíhlá :). Chci mít 58 kilo. Můj sen byl vždycky 55 kilo, ale kvůli rodičům jsem to musela zvýšit. Uvidíme, třeba si to jako vždycky udělám po svém :D. Zítra očekávejte trošku delší článek s jídelníčkem! :)
Jinak děkuju všem za podporu:))) jak já vás miluju!

I get fat

28. listopadu 2011 v 15:58 | Cher |  Z mého života
Já si fakt nalískám! Dneska jsem vlezla na váhu. Jen tak pro přehled. Nedoufala jsem, že tam bude míň to ani náhodou po to mém úžasném žraní. Ale ani jsem nečekala takový nárůst! Tohle mě vážně nakoplo!
Mám tu pár pravidel, které budu od zítra dodržovat !
• Každý den udělat alespoň 50 sklapovaček
• Neujídat!
• Nepřejídat se!
• Omezit pečivo
• Přidat do jídelníčku více zeleniny
• 3x týdně alespoň 30 minut cvičit
• Vážit se každý pátek

Ještě určitě na něco příjdu, tak pak dopíšu :D. Vážně už to musím dodržovat, protože jsem se dneska fakt zhrozila :/. Takže milé dámy, zítra se konečně oficiálně vracím ! Jinak se ze bude hroch !:D

Jídelníček 24.11.2011

24. listopadu 2011 v 19:27 | Cher |  Moje jídelníčky
Slečny, jsem tu jen na skok. Přidávám po dloouhé době jídelníček a taky bych vám chtěla strašně moc poděkovat za včerejší komentáře, miluju vás !:))) No jinak k jídelníčku, není dokonalý, odpoledne jsem ujídala těsto na vánoční cukroví :/. Grr. Zítra to bude už naprosto supr!:))) slibuju. Teď se jdu šrotit dějepis. Jó a není tady nějaká ochotná duše, která chápe chemické rovnice ? Já sem v loju, nevím tomu hlavu ani patu :Dsnídaně: jogobella light + kaiserka
svačina: jablko
oběd: bramborová kaše + kousek sekané
svačina: ovofit jahodový
večeře: zeleninový salát (zelí,kukuřice,mrkev)

Na pohyb jsem se opět vyprcla, ale zítra o to budu mít postaráno. Jedu s kámoškami do města a do kina na Rozbřesk :)) ozvu se až večer. Mějte se slečny :)

stop stop stop

23. listopadu 2011 v 20:57 | Cher |  Z mého života
Slečny, co se to děje? S prominutím žeru jak 'prase'. Nechápu, kam se podělo to moje odhodlání! Možná je to tím, že jsem posledních pár dní v depce,jak se školou, tak s panem K. a kámoškou, která mě slušně řečeno podkopla nohy. Tohle mě vážně srazilo na zem.
Ale dost! Musím být veselá, musím být šťastná! Ale jak to udělat, když se teď nic nedaří? Tak to vezmu pěkně od začátku. Vážení přesouvám na 10.prosince a to tam ta 62 bude! Což taky znamená, že zavřu a zamknu všechny čokolády,bonboniéry,zákusky a podobně z mých narozenin a najedu na hubnoucí režim. Musím vám říct, čokoška je vážně lék na bolavé srdíčko. Tak zvláštně uklidňuje.
Zítra přidávám jídelníček, už MUSÍ být dokonalý. Už se nesmím přejídat! Co potom ze mě zase bude? Zase budu mít těch 75 kilo proboha! Ne ne ne ne ne. Dámy, zítra ! :))
Jó a v pátek jedu s kámoškami do kina a na nákupy, tak snad zapomenu na všechny mé problémy a trošku se odreaguju :)
Kdykoli tu písničku slyším, chce se mi brečet. Jako teď . .

thinspiration

21. listopadu 2011 v 19:40 | Cher |  Motivace
tady něco pro inspiraci :) jednou budeme takové! Jen to chce trošku zabrat :)))
zítra už ode mě čekejte jídelníček!

great return

20. listopadu 2011 v 19:53 | Cher |  Z mého života
Po roce Vánoce Vánoce přicházejí, zpívejme přátelé . . :D
Né vůbec mě nechytá vánoční nálada :D. Jinak přeju krásný nedělní večer berušky :))) Nebyla jsem tu, vím vím. Ale včera jsem s kámoškami slavila svoje patnáctiny a bylo to naprosto úžasný! Ze začátku to bylo takové .. mm já nevím rozpačité ?:) Hodně holek se mezi sebou neznala, takže sme chvilku seděli na zadku jak pecky :D. Pak to přišlo. Dívali jsme se na hororovou komedii Tucker & Dale vs. Evil. Ten film vážně doporučuju :) sice trošku masakr, ale jinak naprostá bláznovina :D. Pak jsme se dívali na Na lince je vrah. Ten film jsem viděla už hodněkrát a nikdy mě neomrzí, vždycky se hrozně lekám :D. No a tak to znáte. Pili jsme frisco a colu, měli dort a zákusky, brambůrky, snědli jsme všechny bonboniéry, který jsem od nich dostala plus mou geishu a prostě si užívali :D. Pak jsme začali tancovat, no pouštěli sme si na youtube písničky a parádně ro rozjeli! :))) fakt úžasná oslava! A vůbec mě nemrzí, že jsem jedla čokoládu a tak podobně :).
A tak jsme se domluvili, že v pátek půjdem do kina na Rozbřesk :). Už se hrozně těším.
Takže mám teď úplně skvělou náladu, poslouchám písničky, přemýšlím, plánuju zítřejší jídelníček a pohyb :). Slečny, vážím se začátkem prosince a chci vidět 62 :). Takže teď už to nesmím pokazit :). Nevím proč, ale nějak teď věřím, že to nepokazím :). Prostě vím, že to dotáhnu do svého cíle! Hlavně aby mě tahle nálada doprovázela po celou dobu že :D. Úúú dneska jsem se teda rozepsala juch!:D
Doufám, že i vám se daří dobře :) A zítra dámy vzhůru do nového týdne! :)))

absence

17. listopadu 2011 v 22:15 | Cher |  Z mého života
Krásný čtvrteční večer přeju :)
omlouvám se, zase jsem tu nebyla. Vážně se mi poslední dobou nechce chlubit jídelníčky, jsou vážně strašný. Jsem na sebe naštvaná, proč to nemůžu dodržet? Já chci být štíhlá, chci se cítit dobře a být se sebou spokojená, chci na váze vidět tu 58! Tak proč to sakra nedodržím?! Je mi ze sebe vážně zle, takže jdu se sebou něco dělat! Takže si teď naplánuju na zítra jídlo a pohyb. Už to musím dodržet :). Do Vánoc zbývá nějak 40 dní. To zvládnu, musím dát 62 kilo. Musím :) Takže zítra vzhůro do toho! :) už vážně.
Jinak zítra máme ve škole ředitelké volno. Což je super, ale já se stejně nevyspím, protože vstávám v 7 no :D. Ještě musím odpoledne dozdobit vánoční perníčky, které jsem dneska pekla. Strávila jsem nad zdobením celý den, udělala jsem půlku a stejně to vypadá divně :D. Takže to musím ještě nějak upravit. Jó a taky musím jít do kina na Rozbřesk :) jsem horkej fanda, divím se, že jsem nešla na půlnoční :D
Jinak slíbila jsem si, že teď budu mít pořád dobrou náladu :) poslední dobou jsem hrozně protivná, náladová a smutná. Díky jemu.. ale to skončí :)

Jídelníček 15.11.2011

15. listopadu 2011 v 21:39 | Cher |  Moje jídelníčky
Takže můj dnešní jídelníček. Nejprve to měl být očistný den po tom 'úžasným' včerejšku, ale nakonec jsem prostě jela podle sebe :D. Dneska se mi to líbí, akorát bych prohodila svačiny. Ještě nějaký ten pohyb a byla bych maximálně spokojená :)

sn: jogobella light, banán
sv: mrkev
ob: těstoviny ve vajíčku
sv: jablko, 2 sušenky bebe (o 30% méně cukru)
ve: 3 knackebroaty + lučina linie + kuřecí šunka

40 sklapovaček

P.S. Děkuju všem za přání k narozeninám :)))

winter and Christmas around the corner

15. listopadu 2011 v 16:03 | Cher |  Z mého života
Přeju krásný úterní den slečny :)))
já momentálně klepu kosu, venku je hrozná zima. Topení jsem zapla na plný pecky, ale ta potvora nechce topit :D. Jó zima a Vánoce už jsou za dveřmi. Nezdá se to, ale do Vánoc zbývá už jen měsíc a pár dní :). Měla bych už přemýšlet nad vánočními dárky. Hlavně mi nepište, že jsem blázen! :D Minulý rok jsem dárky kupovala 23.prosince. Letos se nechci stresovat a mít už brzo nakoupený :). Takže zítra vzhůru na vánoční nákupy! Ještě mám tento týden v plánu péct vánoční perníčky. Letos je všechno pečení na mě :). Mamka by si jinak objednala, ale to jem jí zarazila :D. Takže si zítra nakoupím všechny suroviny a pak hurá do toho!:D
Jinak škola dneska byla pohodová. Učili jsme se jenom dvě hodiny. Pak jsme dělali scio testy a připravovali se na příjmačky. Uuf. Jo a z mého očistného dne sešlo. Nevadí mi to, dneska se mi jídelníček líbí :). Takže mi držte pěsti, ať to do příštího pátku (to je 25.11.) nepokazím. Bude totiž vážení.
Užíjte si úterý !:)

Tu písničku jedu pořád dokola:)


back to work

13. listopadu 2011 v 18:49 | Cher |  Z mého života
krásnou neděli přeju! :)
takže na začátek, jaký byl můj víkend? Skvělý ale i špatný, jak se to vezme. Svoje patnáctiny jsem pořádně oslavila. Jasně že jsem si dala dort, bonboniéru a tak dále a tak dále. Moc mě to mrzí, ale tak byli to narozeniny. Takže od zítra zase zpátky do 'hubnoucího režimu'. Po těch narozeninách si opět připadám jako žok, takže chci do konce měsíce vidět alespoň 63,9. Prostě musím na sobě začít makat.
Jinak dostala jsem peníze, takže jsem byla dneska v olympii jen tak na skok a vybrala jsem si super mikču za 600,-. Na další nákupy pojedu ve středu, budu na to mít celé odpoledne takže se moc těším, až si něco novýho vyberu :).
A v sobotu mě čeká další oslava, tentokrát s kámoškama.
Teď si půjdu dát vanu plnou pěny (uááá :D) a pak spát. Jsem hrozně unavená. Dobrou :)

Jinak pokud jde o pana K. Jsem z něj zase úplně na dně.. vyvraždit kluky ;(