Prosinec 2011

Happy new year!

31. prosince 2011 v 17:29 | Šér |  Z mého života
Slečny, do nového roku zbývá necelých 7 hodin. Takže vám chci popřát aby jste si dnešní poslední den roku 2011 pořádně užili, pořádně se opili a pořádně ho oslavili :D :)). Ale zase to moc nepřežeňtě jo :D.
A do nového roku hodně zdraví,štěstí,lásky,úspěchů jak v hubnutí, tak i ve škole a prostě všude :))
Od zítra mi začíná nová šance, tentokrát to dotáhnu:)). Budu lepší.
A teď si odcházím umýt hlavu,zkulturnit se a pak hurá slavit ke kámošce. Máme celkem 8 frisek plus nějaký ten šampus. S prominutím, budem na 'sračky' :D.

Takže si prostě užívejte :))

Tenhle obrázek mě pobavil :D je skvělej :))

About the year 2011

30. prosince 2011 v 20:45 | Šér |  Z mého života
Krásný večer :)
Dneska se musím pochválit, nedala jsem si ani jedno vánoční cukroví :D. I jídelníček byl celkově ucházející :). Ale zítra to asi tak nebude, poslední den v roce se musí pořádně zapít a oslavit ;D. Takže bude párty. Napsala jsem si nová předsevzetí, které chci v novém roce 2012 dodržet. Bohužel jsem nikdy žádné nedodržela :D. Ale tak budu doufat.
  • do 30.červa zhubnout na 55 kilo
  • nebýt drzá na rodiče (a věřte, že já dokážu být pěkně hnusné a protivná)
  • učit se a mít dobré známky
  • udělat přijímačky
Možná ještě na nějaké to předsevzetí příjdu, ale nechci jich mít moc. Tohle bohatě stačí :D. Ale hlavně chci splnit to první. Chci zhubnout na 55 kilo. Chci aby to číslo na váze začínalo pětkou. Ale momentálně teď nevím, kolik kilo mám. Naposledy jsem se vážila v listopadu. A já vážně teď nechci vědět kolik mám, protože vím, že jsem přibrala. Cítím to na sobě. Ale Vánoce bez cukroví, to nejde že :D. Takže vážení až na konci ledna. No to je asi tak pro dnešek všechno. Ještě vám napíšu zítra a popřeju krásného silvestra :)). A když je o něm řeč, já ho budu trávit u kámošky.

Kam se chystáte vy?:))


Christmas present

26. prosince 2011 v 12:46 | Cher |  Z mého života
Přeju krásné sváteční pondělí slečny :))
Tak co? Jak u vás probíhají Vánoce? :). Já mrkám na pohádky a cpu se cukrovím:D. Sakra. Ale dneska jsem si ho zakázala!
No jinak, pod stromečkem jsem toho moc nečekala, ale byla jsem krásně překvapená :)). Našla jsem tam tři trička, dvě mikiny, rifle, zimní bundu, tašku adidas, nějaké voňafky, knížku,pásek a největší radost mi udělal foťák!:)) jsem z něho vážně nadšená:))). Takže teď budu fotit a dokumentovat do aleluja:D. Pod perexem máte jeho fotku :). No jinak si Vánoc užívám jak nejvíc můžu:). Jsem šťastná.Těším se na Silvestr. Prostě supr prázdniny :))
A co vy pěkného jste dostali ?:)

Merry Christmas

24. prosince 2011 v 23:04 | Cher |  Z mého života
Přeju Vám všem krásné Vánoce, plno pohody, a hlavně ať se Vám splní vše, po čem toužíte :)) Doufám, že jste měli bohatého ježíška :D :)))
Užíjvete si Vánočních prázdnin, pohádek, spousty cukroví a podobně :)

large piggy bank

22. prosince 2011 v 19:52 | Cher |  Z mého života
Zdravím slečny :))
není možný, že už zítra je 23.prosince. Neuvěřitelně rychle to uteklo. A pak Štědrý den. Nepřipadá mi to tak. Včera venku konečně sněžilo, hned sem měla lepší náladu. Bohužel sníh postupně roztál, takže z toho je teď srajda :D. Jako obvykle Vánoce na blátě.
Jinak jídelníčky sou na prd. Jím děsně, pořád na něco chodím :// brzdi brzdi brzdi! ://. Ale tak dala jsem si VELKÉ NOVOROČNÍ PŘEDSEVZETÍ, které hodlám splnit, že od nového roku se do hubnutí pořádně opřu a do léta dám těch 55 kilo :)). Jo jo jo. To budu kóča :D. Takže, teď si půjdu dát vanu plnou pěny a pak šup do postele. Zítra musím zdobit stromeček, dělat bramborový salát,smažit kapra(fuj) a pangacisuse(mňam), jet nakoupit poslední věc k Vánocům a ještě jedu ke kamošce :)) takže celkem nabitý den :D. Doufám že to všechno stihnu.
Dobrou noc slečny ♥

Christmas day is coming

20. prosince 2011 v 11:26 | Cher |  Z mého života
Krásné úterý přeju :))
Štědrý den se pomaloučku blíží. Jak já se těším :)). Ale vůbec mi to nepříjde, že jsou Vánoce a tak. Možná je to tím, že není žádný sníh, spíš to vypadá, jako by byl podzim nebo začátek jara :/. Brr, dneska u nás svítí slunko.
Jinak ohledbě cukroví, už mám všechno hotové :)). Celkem jedenáct druhů uuf. Přidala bych fotky, ale rozbila se nám obrazovka k počítači, takže jsem musela vytáhnout a zapojit tu velkou starou bednu :D. Je to hrozný, nejsem na to zvyklá a tak divně se to vlní :D. Jsem ráda že vůbec dopíšu tento článek :D. Taťka ho dneska odveze na opravu, tak doufám, že to do týdne bude ;)). Teď si půjdu dát k obědu těstoviny, které jsem si před chvilkou udělala. Dám si jich málo, nerada bych, aby mě bylo zase po nich špatně :D.
Mějte se slečny :))

Jinak poslechněte si tu písničku, je úžasná ♥

I want to be happy finally

19. prosince 2011 v 15:13 | Cher |  Z mého života
Krásný začátek nového týdne přeju :))
Slečny, zabíjte mě!:D jsem vážně nemožná a nepoučitelná! Kam se poděla ta silná vůle? Dneska jsem dělala těsto na vánoční cukroví - díky bohu už poslední druh. A samozřejmě že jsem ho ujídala! Teď je mi špatně - dobře ti tak Veroniko! :D. Ale hrozně mě to mrzí. Já snad nikdy nebudu mít dokonalý jídelníček, nikdy nezhubnu na svou vysněnou váhu! Božee. Zítra slečny slibuju, že jídelák přidám! Já vím, že už jsem trapná s těma slovama jako slibuju,od zítra a podobně že :D. Ale vážně slečny! Já zítra přidám ten nejdokonalejší jídelák ze všech !:D A jo!
Chci mít přece 55 kilo, no né ?:))

yet another motivation

18. prosince 2011 v 21:03 | Cher |  Motivace
zase nějaká ta motivace :)). Jinak dneska jídelák nepřidám. Nebyl hrozný, právě naopak. Ale začnu hezky pondělkem :))

Tighten it to the finish

18. prosince 2011 v 0:00 | Cher |  Z mého života
Přeju krásný sobotní večer slečny :)) nebo spíš neděli? Je přesně půlnoc :D
No takže na začátek chci napsat, že sestřenice dnes slavila 7. narozeniny, takže to znáte. Radši jsem ani dnes nepřidala jídelníček. Fůů. Ale zítra už ho přidám:)).
Jinak, vánoční dárky už mám nakoupené, teď je jen zabalit a je hotovo :)). S cukrovím taky končím, napočítala jsem asi 10 druhů. Zítra, pokud stihnu budu dozdobovat. Odpoledne jedu s mamkou na vánoční trhy, obkouknout obchody a tak. Takže celkem uspěchaná neděle. Pak přežít ty tři dny ve škole a konečně ty dlouho očekávaný prázdniny,Vánoce a Silvestr :)). Jak já se těším. No teď přestanu kecat a půjdu spát. Včera jsem šla o půl druhé ráno a jsem hrozně unavená :/. Takže dobrou :))

I'm back with new rules

15. prosince 2011 v 19:24 | Cher |  Z mého života
Slečny! Jsem zpátky po dlouhé době! Hrozně jste mi chyběli :)).
Nebudu tu psát důvody, proč jsem tu nebyla. Bylo jich moc. Na hubnutí jsem se totálně vykašlala, hádala jsem se s rodiči, obzvlášť s mamkou. Dneska jsem se sní zase chytla. Bylo to strašný. Vážně mi někdy příjde, že ostatní mají normální mamku, že to sní mají jednodušší. Takový lehký vztah .. No ale konec o mých problémech :)).
Teď si tady oplachuju oči v mlíku, abych je zítra neměla nateklý :D (prý to pomáhá). Jo, brečela jsem kvůli ní. Hodně. Ale už je to ok. Rozhodla jsem se totiž, že teď budu mít pořád dobrou náladu :). Stres má taky na hubnutí velký vliv a já teď byla na nervy pořád :D. Ale dost! :)) Dneska už tu mám jídelníček, konečně po dlouhé době takový dobrý i když moc se mi nelíbí ten oběd. No ale co nadělám. Ale myslím, že jsem něco v tělocviku spálila, protože učiteka nám dala dneska vážně zabrat :D. Na obědy chodím do školy a dneska jsem tam trčela do 4 a měla jsem strašnějd hlad :/. Grr . Jinak nemám páru co to za maso na ten oběd bylo :D. No takže já končím, du si umýt hlavu,pak nachystat do školy a spát. A před náma konečně víkend :))) zasloužený odpočinek ;)