Únor 2012

THE END

23. února 2012 v 11:47
Už před pár dny jsem si založila blogspot. Dneska jsem tam všechno dokončila a upravila. A musím říct, že mi víc vyhovuje než blog.cz. Takže se přesouvám. Tady jsem poslední dobou vůbec nebyla, však víte. A já věřím, že na novém blogu mi to půjde líp :)).

http://iam-fearless.blogspot.com

Najdete mě tam :)). Mám tam i novou přezdívku - Ronnie.
Mimochodem slečny, všechny jsem si vás vzala sebou, takže doufám, že zůstaneme pořád ve spřátelených :)).

Promises errors

19. února 2012 v 15:44 | cher |  Z mého života
Krásnou neděli slečny :))
Jó moje sliby chyby co :D. Ale tak s jídelníčkama se teď vážně snažím držet :)). Konečně jsem zase našla tu vůli. Protože jsem si uvědomila, že léto se blíží čím dál víc a já pořád vypadám jako vepřík že jo :D. Takže váženíčko bude až 30.února, tedy poslední den tohoto měsíce. A já tam nechci vydět 70-ku! Nechci! Asi by mě kleplo :D. Takže následující týden se do toho pořádně opřu a zaberu! Doma jsem našla DVD se cvičením Pilates. Co si o něm myslíte ? Já někde četla, že Miley Cyrus si ho moc vychvaluje :D. A že Miley má skvělou postavu, tak na ni dám a vrhnu se na to :)).
No jinak, zase jsem si nemohla odpustit pár obrázků, pořád sjíždím http://weheartit.com/ a stahuju :D. Tak tady jich pár přidávám :). Mimochodem, pustě si tu písničku, já ji od včerejška poslouchala alespoň stokrát :D A to tričko I ♥ LA bude moje ! :)) :D

Summary

15. února 2012 v 19:14 | cher |  Z mého života
Krásný večer kočky :))
já ten dnešní nejspíš strávím nad sešitem zeměpisu. No jinak k mému neustálému kašlání na blog. Doma to teď nemám zrovna lehké. Já teď nemám vůbec na nic náladu. Nejradši bych se jen z deprese cpala čokoládou a všelijakým sladkým! Ale nesmím, já vím že nesmím.
No, nechci to tu moc rozvádět, snažím se co nejvíc na to nemyslet.
No a hubnutí. Poslední dobou na to vážně kašlu. A z toho jsem taky v depresi, protože tloustnu a tloustnu. Je mi zle. Ze sebe.
Takže se budu snažit nahodit úsměv a pořádně se do hubnutí opřít. Jídelníčky jsem ani poslední dobou nepřídávala, protože nestály za nic a navíc ani nebyl čas. Ale od zítra se Vám budu pravidelně ozývat a přidávát jídeláky, protože nechci být tlustá že jo. Našla jsem si i nějaké cvičení. Takže zítra vzhůru do toho :)).
A teď se vážně půjdu mrknou na ten zeměpis, protože nechcu dostat kulu že :D

Jídelníček - 8.2.2012

8. února 2012 v 22:21 | Cher |  Moje jídelníčky
Slečny, dneska to vezmu šupem. Přidávám jen jídelníček a zítra vám všechno napíšu co se poslední týden semlelo :)) mějte semnou trpělivost :D. Jinak dneska jsem měla po dlouhé době bebečka, to byla lahoda :D

sn: 2 cereální toust. chleby + sýr + šunka, jablko
ob: rýže + čína
sv: jogobella light, bebe kakaové
ve: 2 knackebroty + sýr + šunka, mandarinka

Jinak váha mi pořád stoupá. Nevím co se to děje. Možná ji mám rozbitou nebo slabý baterky. Ale nemám ji ani čtyři měsíce novou :/.

Please let's all right

4. února 2012 v 13:42 | Cher |  Z mého života
Zdravím slečny :))
jak bych to řekla? Fajn se nemám. V rodině se ještě nic nevyřešilo. Ráda bych vám to sem všechno napsala, ale nemůžu. Prostě to nejde. Ve škole jsem to řekla jen jedné kamarádce, a pak jsem celý den byla ubrečená, oteklá a rozmazaná.. ale já na to nechci myslet. Hlavně aby všechno dobře dopadlo.
No jinak k mému hubnutí, s jídelníčkama se držím :)). Akorát pohyb mě štve, protože vůbec nic nedělám a jen sedím doma na zadku. A vypadá to, že budu sedět celý prázdniny. Musím se do toho prostě pořádně opřít, ale víte co.. když je někdo lenošnej tak jako já .. :D. Ve středu se znovu vážím. Přála bych si alespoň 67,9, i když to tam podle mě nebude. No co, zasloužila jsem si to. Kdybych nejedla jako prasátko. Tak si to alespoň budu pamatovat. No a ohledně jídla, už nemám vůbec žádné nápady, co si dát k obědu. Tak se vás zeptám, co obědváte nečastěji vy ? :)))

Jídelníček 1.2.2012

1. února 2012 v 19:33 | Cher |  Moje jídelníčky
Dneska je 1.února. Přesně měsíc od nového roku. A já to největší předsevzetí totálně vykašlala. Takže beru dnešek jak ten 'nový' začátek.
.sn: 2 tm.toust. chleby + apetito linie + eidam
.sv: hollandia čokoládová
.ob: těstoviny s vajíčkem
.sv: jogobella light
.ve: 2 knackebroty + apetito linie + kuřecí šunka + eidam

50 sklapovaček
(na ten pohyb si musím najít ještě nějaká videa s dobrým cvičením)

It is not possible

1. února 2012 v 11:13 | Cher |  Z mého života
Nafackujte mi někdo!
Stoupla jsem na váhu. Po 3 měsících. Přibrala jsem. Hodně. Je mi ze sebe totálně absolutně zle!

68,5 kg

Cítím se hrozně. Ale tohle mě dneska neskutečně nakoplo! Já prostě do konce února budu mít zpátky 64 kilo! Jo a jo!
Vím, že jsem slíbila, že od pondělka zase budu přidávát jídelníčky, ale problémy v rodině se nevyřešili. Spíš je to jenom horší a horší. Protože jsem se dozvěděla hroznou zprávu. Včera se mi zhroutil celý svět. Jsem na dně. Mám oteklé oči, brečím a jen se modlím aby všechno dobře dopadlo.
Omlouvám se, že vás sem tyhle problémy píšu. Ale já se stím někomu potřebuju svěřit. Potřebuju si o tom s někým promluvit. Ale nemůžu. Dusím to v sobě.
Dneska čekejte jídelníček slečny. A pohyb. Oběhnu vás možná až k večeřu. Teď vážně nemám náladu.
Ale jinak alespoň vám přeju krásný den :)